Zappiti | Do pobrania
15708
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15708,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Zappiti Server.

Aby rozpocząć, musisz pobrać serwer Zappiti. To mózg całej operacji i jest dostępny za darmo! Automatycznie zsynchronizuje zawartość wideo dla wszystkich podłączonych urządzeń.

Zappiti Server
Cloud

Serwer funkcjonuje w chmurze. Okładki filmów i wszystkie informacje są znajdowane przez serwery Zappiti (i zapisywane w chmurze). Licencję na jego użytkowanie otrzymasz przy zakupie odtwarzacza Zappiti Player 4K.

Zappiti Server dla
Mac

Ten serwer znajduje się na Twoim Macu. Okładki filmów i wszelkie informacje ich dotyczące są wyszukiwane przez Twojego Maca. Serwer ten oferujemy za darmo, musisz tylko zezwolić na działanie na Twoim komputerze Zappiti Media Center.

Uwaga: plik instalacyjny Zappiti Server Mac zawiera również Zappiti Media Center V4.

Zappiti Server dla
Windows

Ten serwer pracuje na Twoim PCie. Okładki filmów i wszelkie informacje ich dotyczące są wyszukiwane przez Twój PCet. Serwer ten oferujemy za darmo, musisz tylko zezwolić na działanie na Twoim komputerze Zappiti Media Center.

Uwaga: plik instalacyjny Zappiti Server Windows zawiera również Zappiti Media Center V4. Po instalacji zrestartuj komputer.

Zappiti Server dla
Synology

To jest wersja serwera dla Twojego NASa. Okładki filmów i wszelkie informacje ich dotyczące są wyszukiwane przez Twój NAS. Ta wersja jest darmowa. Okładki filmów są wysyłane do odtwarzacza Zappiti Player 4K i przechowywane w jego wewnętrznej pamięci flash.

Uwaga: Przed instalacją Synology Server Zappiti musisz zainstalować Mono™ na swoim NASie:

Zappiti Server dla
Asustor

To jest wersja serwera dla Twojego NASa. Okładki filmów i wszelkie informacje ich dotyczące są wyszukiwane przez Twój NAS. Ta wersja jest darmowa. Okładki filmów są wysyłane do odtwarzacza Zappiti Player 4K i przechowywane w jego wewnętrznej pamięci flash.

Zappiti NAS

Na zakupionym NASie Zappiti znajdziesz zainstalowaną dedykowaną wersję serwera Zappiti. Okładki filmów i wszelkie informacje ich dotyczące będą zbierane i przetwarzane przez Twój NAS Zappiti, a następnie przesyłane do odtwarzacza Zappiti Player 4K, gdzie będą przechowywane we wbudowanej pamięci. To najlepsze rozwiązanie serwerowe Zappiti doskonale zintegrowane z systemem Zappiti wsparte automatyczną konfiguracją.

Zappiti Media Center V4.

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich treści wideo z pomocą imponującego interfejsu użytkownika z okładkami filmów. Dzięki Zappiti Media Center V4 możesz obejrzeć dowolny film lub serial ze swojej kolekcji, przeglądać i odtwarzać wybrane tytuły udostępnione w lokalnej sieci,  oglądać transmisje, przeglądać szereg różnych informacji, pobierać napisy, odtwarzać zwiastuny i wykonywać jeszcze wiele innych operacji w komputerze, Macu lub na ekranie telewizora poprzez swój odtwarzacz Zappiti Player 4K.

Zappiti Media Center V4
dla komputerów Mac

Zmień swój salon w salę kinową instalując Zappiti Media Center na swoim Macu. Uporządkuj swoje kolekcje, wymieniaj plakaty filmowe, edytuj informacje o filmach. A wszystko to masz w zasięgu jednego kliknięcia zupełnie za darmo!

Zappiti Media Center V4
dla Windows

Zmień swój salon w sale kinową instalując Zappiti Media Center na swoim PCie z systemem Windows. Uporządkuj swoje kolekcje, wymieniaj plakaty filmowe, edytuj informacje o filmach. A wszystko to masz w zasięgu jednego kliknięcia zupełnie za darmo!

Zappiti Media Center V4
w odtwarzaczu Zappiti Player 4K

Aplikacja Zappiti Media Center V4 jest fabrycznie instalowana na odtwarzaczach z rodziny Zappiti Player 4K.

Uwaga: Zappiti Media Center V4 nie jest kompatybilny z odtwarzaczami Dune HD ani pierwszą generacją odtwarzaczy Zappiti.