Zappiti | Zappiti Pro 4K HDR
15878
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15878,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 
logo-zappiti-pro-4k-hdr-2-lines
zappiti-pro-4k-hdr

Seria Zappiti 4K HDR.

 

Oglądanie filmów jeszcze nigdy nie było tak wyjątkowym doświadczeniem.

Zappiti projektuje i produkuje wyłącznie Systemy Zarządzania Filmami najwyższej klasy dostarczając użytkownikom najwyższą jakość obrazu i wyjątkową przyjemność użytkowania.

Wszystkie produkty Zappiti zostały zaprojektowane tak, by zapewniać użytkownikom wygodny, intuicyjny dostęp do ich kolekcji filmowych także w rozdzielczości 4K. Wielokrotnie nagradzane urządzenia Zappiti stosowane są na całym świecie zarówno przez prywatnych jak i komercyjnych użytkowników by zapewnić wyjątkowe doznania wizualne. Zappiti Mini 4K HDR wyznacza zupełnie nowy standard dla miłośników kina domowego. Obsługuje on większość cyfrowych formatów dźwięku i obrazu, włącznie z najnowszym kodekiem video HEVC obsługującym miliard kolorów (10-Bitowe kodowanie kolorów), a także wszystkie współczesne standardy obrazu 3D z napisami 3D. Dodatkowo wyposażyliśmy do w złącze HDMI 2.0 i dodaliśmy obsługę 4K 60p, HDR, i DTS:X by zapewnić użytkownikom najlepsze możliwe doznania.

lifestyle-zappiti-pro-4k-hdr-5350x3456

Nowe funkcje
w porównaniu do poprzedniej generacji

Zappiti Player HD Zappiti Pro 4K HDR
Chipset Realtek RTD1195 Realtek RTD1295
CPU Dual core Quad core
System operacyjny 32-Bitowy 64-Bitowy (A63)
Pamięć Cache 512 KB L2 1 MB L2
EMMC 6 GB 16 GB
RAM 1 GB DDR2 2 GB DDR4
HDMI Audio Video 1.4a 2.0a
HDMI Audio Nie 1.4a
HDMI IN Nie MHL 3.0 Tx
HDR Nie Tak
10-Bit Nie Tak
REC.2020 Nie Tak
4K 60p Nie Tak (4K 50p/60p)
Automatyczna częstotliwość odświeżania 24 / 60 Hz plus 24 / 50 Hz 23,976 / 24 / 50 / 59,94 / 60 Hz
23,976 Hz 4K Nie Tak
Rozdzielczość GUI 720p 1080p
Max. przepływność 4K HEVC 30 Mbps 400 Mbps
BD Lite Nie Tak
Menu Blu-ray/UHD Nie Tak
Seamless Branching Nie Tak
Rozdzielczość podpisów 720p 1080p
Zewnętrzne podpisy Nie Tak
Podpisy Multi-coding Nie Tak
Domyślne ustawienie napisów Nie Tak
Domyślne ustawienie językowe Nie Tak
MKV 3D MVC Nie Tak
Opcja zamiany Left/Right 3D Nie Tak
Zdjęcia HD Max. 4096 x 4096 pikseli Max. 8192 x 8192 pikseli
Pozłacane złącza Nie Tak
Wi-Fi 5G Nie Tak
Wymienne anteny Wi-Fi Nie Tak
Wyjście audio digital coaxial Nie Tak
Zappiti Share (Multiroom video) Nie Tak (do 4 pomieszczeń w jakości Blu-ray)
Transfer w lokalnej sieci Zappiti Transfer (up to 20 MB/s) SMB Server / FTP (up to 115 MB/s)
Max. liczba równoeczesnych transferów Do 50 plików Bez limitu
Wielozadaniowość Limitowana Tak
Aktualizacje firmware OTA Nie Tak
Aktualizacje firmware przez USB z opcją zachowania ustawień Nie Tak
Dyskretne kody IR  ON/OFF Nie Tak
Podświetlana klawiatura pilota Nie Tak
Sterowanie z pomocą smartfonu/tabletu Tak Tak
Sterowanie muzyką bez TV Tak Tak
Force SD Audio Nie Tak (jeśli: Core)
Wersja Androida 4.4 6.0

Porównanie urządzeń Zappiti w serii HDR

Funkcje Zappiti
Pro 4K HDR
Zappiti
Duo 4K HDR
Zappiti
One SE 4K HDR
Zappiti
One 4K HDR
Zappiti
Mini 4K HDR

HDMI Audio

Tak Nie Tak Nie Nie

Obudowa typu „Dual rack”

Tak Tak Nie Nie Nie

Kieszeń z przodu

Tak Tak Nie Nie Nie

Ukryta kieszeń (uchylna klapka)

Tak Nie Nie Nie Nie

Obudowa typu „Rack”

Tak Tak Tak Tak No

Powtarzacz IR

Tak Nie Tak Nie Tak

Zasilacz klasy High-End

Tak Nie Nie Nie Nie

Transport Zero Signal

Tak Nie Nie Nie Nie

Nowe RC z przyciskiem STOP

Tak Nie Nie Nie Nie

Złocone gniazdo HDMI

Tak Nie Nie Nie Nie

Złocone gniazda RCA

Tak Nie Tak Nie Nie

Wymienne anteny Wi-Fi

Tak Nie Tak Nie Nie

Pamięć EMMC

16 GB 16 GB 16 GB 16 GB 8 GB

Sensor wysokiej czułości IR

Tak Nie Nie Nie Nie

Gniazdo słuchawkowe

6,35 mm Nie Nie Nie 3,5

Uchwyty do montażu w racku

Krótkie uszy 2U 2U 2U 2U

Standardowa szerokość racka

43 cm 43 cm Nie Nie Nie

Port USB z przodu

Tak Tak Nie Nie Nie

Porty USB

x5 x7 x5 x5 x3

Koaksjalne wyjście cyfrowe audio

Tak Tak Tak Tak Nie

Antyrezonansowe nóżki feet

Tak Tak Nie Nie Nie

Zappiti MagicPixel v2.5

Zapomnij o zewnętrznych procesorach wideo. Z Zappiti znajdziesz się w marzeniu wideofila. Zappiti 4K HDR został wyposażony w technologię Zappiti MagicPixel v2.5, oferującą wybitną jakość obrazu – znacznie lepszą niż w poprzednich generacjach – o poprawionej dynamice, precyzji kolorów, lepszym kontraście, dokładnym rozplataniu linii i lepszym upskalingiem (do 4K). nawet w jakości Full HD 1080p twój TV lub projektor podziękują ci za znacznie lepszy sygnał. Także w trybie 3D otrzymamy większą głębię obrazu z niesamowitymi kolorami.

Direct Output

Zappiti Pro 4K HDR wyposażono w funkcję Direct Output. Umożliwia ona wyświetlanie obrazu w jego natywnej rozdzielczości, bez dodatkowej obróbki. Jeśli rozdzielczość lub częstotliwość sygnału nie pasują do żadnego standardu wideo wyświetlacza Zappiti Magic Pixel automatycznie dopasuje sygnał do najbliższej rozdzielczości i częstotliwości. Dzięki tej funkcji obraz uzyskiwany z plików Blu-ray ISO i SD zostanie znacząco poprawiony. Funkcja ta będzie przydatna przede wszystkim tam, gdzie używane są projektory 4K firm Sony, JVC i Epson, oparte na dedykowanych skalerach, takich jak Lumagen Radiance.

Dodatkowo funkcja Direct Output może zostać spersonalizowana tak, aby pasować do twojego wyświetlacza. Na przykład, jeśli twój wyświetlacz TV lub projektor nie są kompatybilne z obrazem SD z przeplotem, możesz zignorować rozdzielczości 4801/576i. A jeśli twój projektor nie jest kompatybilny z rozdzielczością 4K, również i ona może zostać zignorowana.

Ultra HD 4K

Zapomnij o drogich zewnętrznych procesorach wideo … Zappiti to urzeczywistnienie marzeń filmomaniaków! Zappiti Mini 4K HDR wykorzystuje technologię Zappiti MagicPixel v2, która zapewnia wyjątkową jakość obrazu – znacznie lepszą niż poprzednie generacje – za sprawą  ulepszonej dynamiki, precyzyjnego kolorymetru, większego kontrastu, solidnego usuwania przeplotu i lepszego skalowania (do rozdzielczości 4K). Nawet posiadacze telewizorów Full HD 1080p i projektorów będą zdumieni poprawą jakości wyświetlanego obrazu! 3D zapewnia również większą głębię obrazu i wyjątkowy, wciągający efekt wizualny.

HDR → SDR

Jeśli nie posiadasz wyświetlacza Ultra HD 4K – nie martw się! Zappiti Magic Pixel konwertuje obraz Ultra HD do genialnej jakości obrazu 1080p w nieskompresowanym wideo 4:4:4 tak, aby zachować zalety 4K na wyświetlaczach o niższej rozdzielczości. Dzięki temu procesowi rozdzielczość obrazów 1080p w stosunku do jakości obrazu z płyt Blu-ray zwiększa się o 30%. Co więcej, HDR jest perfekcyjnie zamieniany na SDR z konwersją BT.2020 na BT.709 (3D LUT), dając perfekcyjną gradację kolorów. Dzięki Zappiti MagicPixel v2.5 zalety obrazu 4K nie jest już zarezerwowana dla ekranów o dużej przekątnej.

Obsługa menu DVD, Blu-ray & UHD

Wyświetl menu DVD, Blu-ray oraz UHD wraz z dostępem do dodatkowych materiałów, wersji reżyserskiej lub kinowej, dodatkowych scen, zakładek itp. Funkcja ta jest kompatybilna zarówno z ISO, jak i BDMV (DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D, UHD). Jeśli nie chcesz, aby menu było wyświetlane, możesz rozpocząć odtwarzanie filmu bez trailerów lub ostrzeżeń. Odtwarzacz bezbłędnie radzi sobie z przejściami pomiędzy scenami, na przykład po wyborze wersji reżyserskiej.

Zachwycający GUI (interfejs graficzny).

Nowy, zachwycający odtwarzacz Zappiti Player 4K wyznacza nowy standard w kategorii centrum multimediów dzięki zachwycającemu interfejsowi użytkownika, efektom 3D, odbiciom i opcjonalnym, pięknym motywom. W ustawieniach odtwarzacza Zappiti możesz włączyć bądź wyłączyć niektóre efekty wizualne, takie jak topowe okładki filmów (Blu-ray, DVD, MKV, etc…), czy efekty świetlne.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sagi.

Filmowe sagi są automatycznie grupowane i sortowane po datach wydania. Okładka sagi jest przypisywana do danej grupy filmów a ich poszczególne okładki obracają się wokół głównej z wykorzystaniem oszałamiających efektów 3D!

Kontrola rodzicielska.

Z pomocą funkcji „kontrola rodzicielska” możesz zdecydować, które filmy będą dostępne dla dzieci, a do których dostęp będzie możliwy jedynie po wprowadzeniu wybranego przez Ciebie PINu. W ten sposób będziesz mieć pewność, że Twoje dzieci obejrzą jedynie te filmy, które Twoim zdaniem są dla nich odpowiednie. Dodatkowo dzieci mają bezpośredni dostęp do swoich filmów z pominięciem wyświetlania ich streszczeń.

Sterowanie odtwarzaczem Zappiti.

Steruj odtwarzaczem Zappiti za pomocą wirtualnego pilota wykorzystując swój tablet lub smartfon, przeglądaj kolekcje filmów i korzystaj z większości funkcji Zappiti bezpośrednio z tabletu lub smartfona – edytuj okładkę, obejrzyj zwiastun, edytuj informacje o filmie, zaznacz film jako odpowiedni dla dzieci itp.

Funkcja Zappiti Share.

Używając nowej funkcji „Zappiti Share” możesz udostępniać filmy zapisane na wewnętrznym, bądź zewnętrznym dysku podłączonym do odtwarzacza innym odtwarzaczom Zappiti (także starszych generacji). Dzięki funkcji „Zappiti Share” możesz korzystać z funkcji multiroom i odtwarzać do 4 plików video o jakości Blu-ray w różnych pokojach!
Możesz także udostępniać pliki innego typu, np. muzykę bądź zdjęcia.
Dzięki funkcji Zappiti Sync Twoja kolekcja filmowa będzie automatycznie synchronizowana z Twoimi pozostałymi odtwarzaczami Zappiti (multiroom) oraz komputerami MAC i PC! Ta funkcja jest kompatybilna z odtwarzaczem Zappiti Player 4K oraz urządzeniami z serii Zappiti 4K HDR.

AirPlay: Mirroring plików
audio, video i zdjęć.

Dzięki funkcji AirPlay możesz wysłać zawartość, którą oglądasz na swoim iPhonie, iPadzie czy iMacu do odtwarzacza Zappiti wykorzystując sieć WiFi Na przykład: możesz wysłać zdjęcia ze swojego telefonu na ekran telewizora podłączonego do odtwarzacza Zappiti, o rozdzielczości do  1080p. Ta opcja jest również dostępna dla urządzeń z Androidem za sprawą dostępnej do ściągnięcia aplikacji.

Zappiti Db: wysokiej jakości okładki filmowe.

Oprócz okładek filmowych zebranych z różnych baz danych, Zappiti oferuje własną bazę okładek filmowych – Zappiti Db. Te tysiące plakatów zostały specjalnie zaprojektowane przez zespół grafików Zappiti, aby idealnie dostosować proporcje do sposobu wyświetlania przez odtwarzacze Zappiti. Dzięki tym wysokiej jakości okładkom filmowym dostępnym w różnych językach, tytuły filmów są zawsze czytelne, ważne elementy wizualne i teksty nie są przycinane, a plakaty są oczyszczane i standaryzowane by zaoferować najlepsze możliwe wrażenia wizualne. W tej chwili baza danych Zappiti Db zawiera około 7000 plakatów, w tym najpopularniejsze i najnowsze filmy, ale także wiele klasyków. Każdego dnia do bazy danych Zappiti dodawane są dziesiątki nowych plakatów.

Zappiti Bonus Live

Dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak: Making Of, usunięte sceny, dodatki, recenzje, ścieżki muzyczne…

Funcja Zappiti Sub.

Dzięki funkcji Zappiti Sub łatwo ściągniesz napisy do filmów bądź seriali bezpośrednio z poziomu odtwarzacza Zappiti Player 4K!

Funkcja Zappiti Search.

Wyszukiwarka Zappiti wyposażona w inteligentne filtry (wyszukiwanie po aktorach, reżyserach, długości filmu, ocenach, dacie wydania, etc.)umożliwi Ci łatwe wyszukiwanie filmów i seriali.

Movie Wall.

Domyślnie okładki filmów wyświetlane są w dwóch rzędach. Istnieje możliwość zmiany sposobu wyświetlania tak, by pokazywane one były w: 2, 3, 4 lub 5 liniach (tzw. Movie Wall, czyli ściana filmów). Możesz zmieniać ilość wyświetlanych jednocześnie okładek tak, by lepiej dopasować podgląd do wielkości ekranu telewizora.

Podświetlany pilot.

Możesz wygodnie obsługiwać odtwarzacz Zappiti Mini 4K HDR za pomocą pilota na podczerwień (dołączony w zestawie). Do sterowania możesz również użyć bezprzewodowej myszy bądź klawiatury (nie są dołączone w zestawie). Opcjonalnie możesz sterować odtwarzaczem Zappiti Mini 4K HDR za pomocą jednego z dostępnych na rynku uniwersalnych pilotów takich marek jak: ProControl, RTI, Control4 czy Logitech Harmony.

Przyciski bezpośredniego dostępu

Przełączaj się błyskawicznie między aplikacjami (Zappiti lub Explorer) używając przycisków bezpośredniego dostępu: image ratio (proporcje obrazu), 3D subtitles (napisy 3D), audio tracks (utwory muzyczne), tryb powtarzania, itd.

Sensor IR o szerokim kącie

Zappiti Pro 4K HDR wyposażony został w sensor, który pokrywa szeroki kąt na długim dystansie (60°). Pilot zdalnego sterowania jest dodatkowo wyposażony w dwie diody nadawcze.

HDMI Audio Only

Zappiti Pro 4K HDR wyposażono w dwa wyjścia HDMI – HDMI 2.0, służący do podłączenia najnowszych wyświetlaczy TV, projektorów i amplitunerów A/V UHD 4K, oraz dodatkowe wyjście HDMI 1.4, do którego możemy podłączyć starsze amplitunery i wyświetlacze. Wyjście HDMI Audio Only oferuje stabilny, superprecyzyjny zegar taktujący. To rozwiązanie w znaczący sposób zmniejsza jitter, eliminując błędy czasowe, dzięki czemu możemy się cieszyć znacznie lepszą jakością obrazu i dźwięku, kiedy do tego wyjścia podłączymy tylko amplituner A/V. Kiedy korzystamy z wyjścia HDMI Audio, sygnał audio jest automatycznie wyłączany w pozostałych wyjściach HDMI, redukując szum sygnału wideo.

Wysokiej klasy wyjście słuchawkowe

Zappiti Pro 4K HDR wyposażony jest w wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy o szerokim paśmie przenoszenia, znakomitej szybkości sygnału, oparty na tranzystorach. Sygnał wypuszczany jest przez gniazdo słuchawkowe 6,35 mm (tzw. „duży jack”), dające kompatybilność z wysokiej klasy słuchawkami, w tym studyjnymi.

Zero Signal

Aby zoptymalizować jakość sygnału audio i wideo, Zappiti Pro 4K HDR wyposażony jest w technikę Zero Signal. Łącząc wyjście Zappiti Pro 4K HDR z wolnym wejściem RCA twojego amplitunera AV eliminowane są potencjalne różnice w potencjałach, dając referencyjnie niski poziom szumów i przydźwięku. Eliminowana jest także pętla masy.

Złocone wyjścia

Zappiti Pro 4K HDR wyposażony został w złocone wyjścia HDMI, RCA oraz cyfrowe koaksjalne, co znacząco poprawia jakość dźwięku, dając bardziej detaliczny i naturalny dźwięk, a także przeciwdziałając korozji styków wraz z upływem czasu. Gniazda te wykonane zostały z dbałością o każdy detal, dzięki czemu zredukowano szum i interferencje, co przekłada się na czystszy, bardziej naturalny i bardziej precyzyjny dźwięk. Złocone gniazda użyte zostały także dla anten Wi-Fi i portu CVBS.

Zasilacz klasy High-End

Zappiti Pro 4K HDR zasilany jest z masywnego transformatora toroidalnego, dającego znacznie lepsze efekty niż standardowe zasilacze. Jest on znacznie bardziej stabilnym i czystszym źródłem napięcia zasilającego, generując mniejsze pola elektromagnetyczne. Dzięki high-endowemu zasilaczowi Zappiti Pro 4K HDR oferuje krystalicznie czysty, ostry obraz i ekstremalnie czarne tło, szczególnie ważne dla projektorów wideo. Wyjście audio jest pozbawione szumów, przez co oferuje bardziej nasycony, cieplejszy dźwięk o perfekcyjnym balansie między kanałami, piękną ciszą między dźwiękami oraz wyższej dynamice.

Podwójny slot na dyski HDD

Zappiti Pro 4K HDR wyposażony jest w podwójny slot na 3,5” dyski. Może dzięki temu pomieścić aż do 32 TB pamięci, ekwiwalent około 600 filmów Blu-ray lub 300 filmów 4K Ultra HD Blu-ray. A ponieważ można dowolnie wymieniać te dyski, pojemność właściwie nie ma granic!

 

Uwaga: używając dwa dyski można miksować ich zawartość. Korzystając z więcej niż dwóch dysków można utworzyć kolekcję Zappiti dla każdego z nich z osobna.

Dyski nie znajdują się na wyposażeniu odtwarzacza. Uwaga! Dyski dedykowane do dysków NAS, na przykład WD Red, nie są z Zappiti kompatybilne!

Solidna obudowa

Obudowa wykonana z 1,6 mm stali wzmacniana jest 3 mm, sztywną górną płytą. Ta sztywna struktura pozwala utrzymać poziom drgań na bardzo niskim poziomie, oferując znacznie lepszy sygnał wideo i audio.

Bez wentylatora.

Chłodzenie odtwarzacza Zappiti Mini 4K HDR jest całkowicie pasywne – odpowiednio zaprojektowana metalowa obudowa z otworami wentylacyjnymi zlikwidowała konieczność stosowania wentylatora!

Przedłużacz IR

Łatwo i szybko podłączysz zewnętrzny dysk SATA HDD do odtwarzacza Zappiti Mini 4K HDR (złącze obsługuje transfer do 6 Gbit/s w standardzie SATA III). Odtwarzacz Zappiti Mini 4K HDR obsługuje dyski o pojemności do 16TB, co pozwala zapisać zawartość nawet 300 płyt Blu-ray na jednym dysku. A ponieważ masz możliwość łatwej wymiany dysków tak naprawdę nie istnieje żadne ograniczenie ilości zapisanych filmów! Mając odtwarzacz Zappiti Mini 4K HDR nie musisz się martwić o brak miejsca na Twoje pliki.

Uwaga: Jeśli korzystasz z więcej niż jednego dysku twardego sugerujemy stworzenie osobnej kolekcji dla każdego z nich.

Odtwarzacz jest dostarczany bez dysku twardego.

HEVC / H.265.

Odtwarzacz Zappiti Mini 4K HDR obsługuje kodek H.265 / HEVC do rozdzielczości 4K. HEVC to następca popularnego kodeka H.264, dzięki któremu dany plik video może zajmować do 50% mniej miejsca na dysku. Obsługuje również nowy, darmowy kodek VP9 opracowany przez Google.

Zappiti Real Cinema.

Filmy zwykle kręcone są z prędkością 24 klatek na sekundę (fps), ale pliki video, także z płyt Blu-ray najczęściej wyświetlane są z prędkością 23,976 fps. Ponadto wiele odtwarzaczy multimedialnych lub dekoderów generuje sygnał wyjściowy o częstotliwości 24 000 Hz, co powoduje problemy z płynnością obrazu. Funkcja Zappiti Real Cinema dba o zachowanie oryginalnej prędkości wyświetlania 23,976 fps lub 24.000 fps na ekranie, w zależności od danego pliku video. Dzięki temu zachowana jest oryginalna płynność obrazu identyczną z tą zapisaną w pliku bądź na płycie Blu-ray. Wrażenia przypominają więc bardziej te z kina niż z oglądania telewizji.
Częstotliwość sygnału video na wyjście przełącza się automatycznie między 23,976 Hz a 24 Hz, 50 Hz a 59.,94 Hz (60 Hz). Filmy nagrany w trybie 25p będzie automatycznie konwertowany do 50 Hz a 30p do 60p.

Napisy 3D.

Ciesz się plikami filmowymi 3D BD ISO i 3D MKV MVC wyświetlanymi w prawdziwej jakości Full HD po podłączeniu odtwarzacza Zappiti do dowolnego telewizora lub projektora z funkcją 3D, za sprawą większej głębi i szczegółowości obrazu na ekranie (dwukrotnie lepsza rozdzielczość niż w przypadku obrazu 3D w trybie Side-by-side czy Top-bottom) oraz obsługi napisów 3D. Do dyspozycji masz wiele ustawień 3D, w tym: głębię obrazu 3D, głębię napisów 3D, głębię interfejsu 3D, ręczne odwracanie obrazu (prawo-lewo).

HDR.

Dzięki wsparciu HDR (High Dynamic Range) odtwarzacz Zappiti Mini 4K oferuje zachwycający realizm obrazu. Dzięki odtworzeniu bogactwa i zróżnicowania intensywności oświetlenia zapisanych w plikach HDR osiąga wyższy kontrastowi i dynamikę obrazu niż w przypadku tradycyjnych plików video.

Uwaga: Funkcja wymaga połączenia odtwarzacza z z telewizorem Ultra HD Premium.

10-Bit & REC.2020.

Ciesz się rozszerzoną gamą kolorów dzięki formatowi REC.2020 (znacznie szerszej przestrzeni kolorów niż w tradycyjnym wideo) i większej liczbie odcieni (1024 poziomy zamiast 256 poziomów na każdy podstawowy kolor) obsługującemu 10-bitowe kodowanie kolorów.

Gradienty zapewnią bardziej zniuansowany obraz – żywszy i barwniejszy!

Dolby Atmos
& DTS:X.

Ciesz się niesamowitymi wielokanałowymi formatami audio, w tym Dolby TrueHD, DTS-HD w formacie 5.1 lub 7.1, a nawet DTS:X i Dolby Atmos®, dwóch rewolucyjnych, nowych technologiach audio, które zapewnią Ci rozrywkę na nowym, fantastycznym poziomie. Nowe formaty dźwięku oferują potężny, poruszający dźwięk, wprowadzając dwie ważne koncepcje do dźwięku kinowego: obiekty audio i głośniki montowane w suficie.

Wielozadaniowość

Dzięki nowemu, potężnemu procesorowi Realteka i aplikacjom Zappiti możesz wykonywać wiele czynności równocześnie. Wyobraź sobie, że oglądasz film w czasie, gdy trwa indeksowanie Twoich seriali, a jednocześnie trwa transfer plików za pomocą Zappiti Explorer! A przecież możesz jeszcze przerwać kopiowanie konkretnego pliku pośród wielu znajdujących się na liście do kopiowania używając okna bieżącego zadania. A gdy aplikacje Zappiti Explorer i Zappiti Media Center działają równocześnie w tle możesz błyskawicznie przełączać się między nimi.

Szybki transfer i odtwarzanie plików przez sieć

Dzięki magistrali Gigabit Ethernet szybkość transmisji danych osiąga najwyższy poziom: do 115 MB/s przy przesyłaniu plików (20 MB/s w poprzednich modelach) i do 350 Mb/s przy odtwarzaniu plików HEVC. To 7-krotność przepływności formatu Blu-ray i 3-krotność formatu Blu-ray 4K Ultra HD!

Integracja

Produkty Zappiti zostały specjalnie zaprojektowane do integracji w zaawansowanych instalacjach za sprawą: wielopoziomowych zabezpieczeń, kodów sterowania przez IP i IR dla sterowników Control4, Crestron, ProControl, RTI, Pronto, Logitech Harmony, Middle Atlantic, dyskretne kodów ON/OFF.

Pracując z niemal każdym stosowanym formatem wideo, kodekami i kontenerami plików, w tym nowoczesnymi standardami wideo, jak: HDMI 2.0a, Ultra HD 4K, HDR, podpisami 3D oraz HEVC/H.265 (do 10-bitów), Zappiti Pro 4K HDR ustanawia zupełnie nowy standard. Odtwarzacz wyposażony jest w podwójne wyjście HDMI, wewnętrzną, podwójną komorę na dyski 3,5″ SATA HDD o pojemności do 32 TB, fantastyczne łącze Wi-Fi 5G i gigabajtowe Ethernet.

Zappiti Pro 4K HDR jest kompatybilny z większością formatów audio i wideo, jak ISO Blu-ray i UHD (obsługa Menu), M2TS, MKV (2D i 3D), kina domowego (Dolby Atmos i DTS:X), a także pliki wysokiej rozdzielczości aż do 32 bitów. Ten nowy odtwarzacz jest również kompatybilny z aplikacją Zappiti Video. Co więcej, urządzenie oferuje wyjście słuchawkowe 6,35 mm, do którego można podłączyć wysokiej klasy słuchawki. A jego high-endowy zasilacz gwarantuje wybitną jakość obrazu i dźwięku.

Dzięki zgodności zapewnia wyjątkową jakość obrazu – znacznie lepszą niż poprzednie generacje – za sprawą ulepszonej dynamiki, precyzyjnego kolorymetru, większego kontrastu, solidnego usuwania przeplotu i lepszego skalowania (do rozdzielczości 4K). Nawet posiadacze telewizorów Full HD 1080p i projektorów będą zdumieni poprawą jakości wyświetlanego obrazu! 3D zapewnia również większą głębię obrazu i wyjątkowy, wciągający efekt wizualny. z niemal wszystkimi formatami dźwięku i obrazu, kodekami i kontenerami plików, obsłudze wszystkich najnowocześniejszych standardów takich jak: HDMI 2.0, Ultra HD 4K, HDR, napisy 3D, kodek video HEVC (10-bitowe kodowanie kolorów), odtwarzacz Zappiti Mini 4K HDR wyznacza nowy standard w odtwarzaniu multimediów. Najwyższej klasy odtwarzacz Zappiti Mini 4K HDR wyposażony został w złącze SATA umożliwiające podłączenie zewnętrznego dysku twardego (do 16 TB), kartę WiFi 5GHz oraz gigabitowe złącze Ethernet. Odtwarzacz Zappiti Mini 4K HDR jest kompatybilny z większością formatów dźwięku i obrazu, takich jak: ISO Blu-ray, M2TS, MKV, dźwiękiem wielokanałowym (Dolby Atmos i DTS:X) oraz bezstratnymi plikami audio wysokiej rozdzielczości (do 32 bitów/192 kHz). Ten nowy odtwarzacz jest także kompatybilny z aplikacją Zappiti Media Center v4 oferując w ten sposób najlepsze możliwe doznania dla fanów kina domowego.

Uniwersalny odtwarzacz multimedialny

Dual HDMI: Użyj drugiego wyjścia HDMI, aby oddzielić sygnał audio i wideo, co gwarantuje znacznie lepszą pracę. Ciesz się jakością 4K HDR nawet wtedy, kiedy korzystasz ze starszych amplitunerów AV lub soundbarów, które nie są kompatybilne z 4K. Możesz korzystać z dźwięku HD i obrazu 4K HDR bez potrzeby wymiany starszego amplitunera lub soundbaru.

Zappiti MagicPixel v2.5: fantastyczna jakość obrazu – znacznie lepsza niż w odtwarzaczach starszej generacji – z poprawioną dynamiką, precyzyjną kolorymetrią, zwiększonym kontrastem, idealnym rozplataniem sygnału i lepszą konwersją sygnału (do rozdzielczości 4K). Nawet TV lub projektor o rozdzielczości Full HD 1080p pozwoli na oddanie fantastycznego obrazu! 3D oferuje również lepszą głębię obrazu i wyjątkowe efekty.

HDR: Odtwarzaj film HDR, korzystając ze zwiększonego zakresu dynamicznego na swoim telewizorze/projektorze HDR.

Konwersja HDR: Skonwertuj sygnał wideo HDR to jakości SDR, aby wyświetlić go na ekranie 1080p.

10-Bit: ciesz się sprzętowym 10-bitowym dekodowaniem YUV zapewniającym profesjonalną jakość obrazu. Korzyścią z10-bitowego kodowania jest bardziej zniuansowany obraz (1.06 miliarda kolorów zamiast 16 milionów przy kodowaniu 8-bitowym).

REC. 2020: Ciesz się szerszą przestrzenią barw zapewniającą bardziej nasycone, żywsze kolory.

4K 50/60p: Odtwarzaj swoje pliki video 4K 50p lub 60p w rozdzielczości 3840x2160p w 50 Hz lub 60 Hz.
Real Cinema: Automatyczne wykrywanie ilości klatek 24/50/60p (kompatybilne z wyjściem video 24.000 Hz/23,976 Hz).
Skalowanie do 4K: Oglądaj swoje filmu w ultra-wysokiej jakości dzięki skalowaniu do formatu Ultra HD 4K (3840×2160 i 4096×2160).
Obsługa filmów 3D: Oglądaj wszystkie swoje filmy 3D (3D BD ISO, MKV 3D MVC) w jakości Full HD po podłączeniu odtwarzacza do telewizora/projektora z funkcją 3D. Ciesz się wyjątkową głębią i wysoką szczegółowością obrazu (dzięki dwa razy wyższej rozdzielczości niż w przypadku obrazu 3D Side-by-Side lub Top-Bottom) ze wsparciem dla napisów 3D. Do dyspozycji masz wiele ustawień dla funkcji 3D: głębia obrazu 3D, głębia napisów 3D, głębia interfejsu 3D, ręczne odwracanie obrazu (prawo-lewo).
Odtwarzacz sieciowy: podłącz swój odtwarzacz Zappiti do domowej sieci i odtwarzaj treści z komputerów PC/MAC bądź NAS-a za pomocą serwera SMB.
Serwer SMB: daje Ci dostęp do treści zapisanych na wewnętrznym dysku odtwarzacza Zappiti Mini 4K HDR (lub podłączonego do niego zewnętrznego dysku) z komputera podłączonego do tej samej domowej sieci.
Odtwarzacz MKV: Odtwarzaj filmy w rozdzielczości SD, HD i UHD zapisane w plikach MKV oraz innych używanych obecnie kontenerach i formatach plików włącznie z kodekiem HEVC/H.265 z bardzo wysoką przepływnością > 350 Mbp/s.

BD/UHD ISO: Wyświetlaj menu DVD, Blu-ray i UHD, wraz z dostępem do tradycyjnych funkcji, jak wersja reżyserska lub kinowa, bonusy, zakładki itp. wraz z wyświetlaniem kolejnych sekwencji bez żadnych przerw.

Podwójna kieszeń HDD z funkcją Hot Swap: W łatwy sposób włóż lub wymień wewnętrzną pamięć 3,5 HDD o pojemności do 32 TB (2 x 16 TB).

Uwaga: Dyski twarde przeznaczone do serwerów NAS, jak WD RED, nie są kompatybilne.

Porty USB 3.0 i Typu-C: Dają Ci możliwość odczytywania i kopiowania danych z ogromną prędkością.
Pełna gama złączy A/V: Optyczne wyjście S/PDIF (audio), wyjście analogowe audio/video (może być używane jako wyjście słuchawkowe), HDMI 2.0a (Deep Color, xvYCC, 12 bitów i CEC).
Wielokanałowe kino domowe: Bitstream, konwersja dźwięku do stereo.
Odtwarzanie plików muzycznych wysokiej rozdzielczości (Hi-Res): Możesz odtwarzać pliki muzyczne o wysokiej rozdzielczości (do 192 kHz/32-bitów) w różnych formatach (FLAC, AIFF, ALAC, WavPack, Monkey’s Audio APE, DTS, AC3, etc).
Uniwersalne wyjście video: Możesz odtwarzać obraz w dowolnej rozdzielczości od SD przez 1080p (1920×1080) po Ultra HD (3840x2160p) i prawdziwe 4K (4096x2160p) nawet w 12-bitowych podstawowych kolorach (36-bitów).
Wiele skrótów i zaawansowanych opcji odtwarzania:
– 1-9: wybierając jeden z tych klawiszy możesz skoczyć (odpowiednio) do 10-90% filmu.
– Kursor lewy i prawy: skok o 10 sekund do tyłu bądź do przodu.
– Kursor w dół i w górę: szybkie przewijanie do tyłu i do przodu (nawet z 32-krotną prędkością).
Pamięć odtwarzania: ta opcja umożliwia rozpoczęcie odtwarzania od miejsca, gdzie skończyłeś oglądać poprzednim razem.
Podświetlana klawiatura pilota: do dyspozycji masz pilota wysokiej klasy dającego Ci bezpośredni dostęp do wielu funkcji, a jego klawisze są podświetlone, by łatwiej było ich używać. Dostępne są dyskretne kody dla pilotów uniwersalnych oraz zaawansowanych funkcji umożliwiających sterowanie poziomem głośności telewizora bądź amplitunera.
Bluetooth 4.0: możesz bezprzewodowo podłączyć do odtwarzacza swoje urządzenia wyposażone w Bluetooth, takie jak: joysticki, słuchawki, głośniki, itp.
Mysz komputerowa: Możesz podłączyć mysz komputerową do sterowania odtwarzaczem i aplikacjami na Androida.
Klawiatura: Możesz podłączyć klawiaturę by kontrolować aplikacje zewnętrznych firm oraz by ułatwić sobie wprowadzanie tekstu w aplikacjach Zappiti.
Kompletny system zarządzania plikami: kopiowanie, wycinanie, wklejanie (także w trybie wielozadaniowym), kasowanie, zmiana nazw plików.
Zappiti Video Control: Obsługuj swój odtwarzacz Zappiti za pomocą wirtualnego pilota używając swojego tabletu bądź smartfona.
Android: Ściągaj i instaluj aplikacje na Androida z GooglePlay. Urządzenie umożliwia łatwy dostęp do serwisów streamujących, VOD/SVOD, serwisów muzycznych, mediów społecznościowych, wiadomości, informacji o pogodzie, filmowych zwiastunów, gier, radia internetowego i wielu innych… Uwaga! Nie wszystkie aplikacje na Androida są obsługiwane!
Otwarty GUI: Otwarty interfejs graficzny umożliwia Ci dodawanie skrótów do strony domowej.

Wyjście słuchawkowe 6,5 mm: Podłącz do niego wysokiej klasy słuchawki, korzystając z wyjścia 6,3 mm.

Transformator zasilający high-end typu R-Core: Topowy transformator zasilający gwarantujący bardzo niski szum na wyjściach audio i wideo.

Koaksjalne wyjście cyfrowe: Zappiti Pro 4K HDR wyposażono w wysokiej jakości cyfrowe wyjście koaksjalne audio, które gwarantuje dźwięk o wysokiej rozdzielczości, czystości i dynamice, kiedy korzystamy z zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego. Wyjście koaksjalne gwarantuje niższy jitter niż wyjście optyczne.

Wyjście Zero Signal: Podłącz Zappiti do nieużywanego wejścia w amplitunerze AV, aby zniwelować problemy z pętlą masy. Pętla masy jest główną przyczyną powstawania szumów, przydźwięku i interferencji w systemach audio i wideo.

Zappiti Video

Interfejs Zappiti Video: Szukaj filmu lub serialu TV wraz z okładkami i informacjami (podpisy, aktorzy, data wydania…). Zappiti automatycznie ściągnie wszystkie te informacje i przypisze film do określonej kategorii bez konieczności korzystania z komputera.

Wyszukiwarka Zappiti: Masz łatwy dostęp do filmów i seriali dzięki potężnej wyszukiwarce Zappiti wyposażonej w inteligentne filtry, które umożliwiają wyszukiwanie np. po aktorach, reżyserach, długości, dacie wydania, itd.
Zappiti Stand-Alone: dodawaj, edytuj i kasuj okładki bezpośrednio w odtwarzaczu Zappiti za pomocą pilota (nie potrzebujesz do tego komputera). Zmieniaj plakaty, edytuj opisy filmów, zmieniaj przypisane kategorie, itd.

Uruchamianie apki Zappiti przy starcie urządzenia: Włącz/wyłącz start aplikacji Zappiti Media Center przy uruchamianiu odtwarzacza Zappiti w ustawieniach.
Kolekcje Zappiti: Twórz kolekcje dla każdego członka rodziny, bądź dla osobnych dysków i zarządzaj nimi oraz łatwo przełączaj się między nimi.
Kontrola rodzicielska: z pomocą funkcji „kontrola rodzicielska” możesz zdecydować, które filmy będą dostępne dla dzieci, a do których dostęp będzie możliwy jedynie po wprowadzeniu wybranego przez Ciebie PINu. W ten sposób będziesz mieć pewność, że Twoje dzieci obejrzą jedynie te filmy, które Twoim zdaniem są dla nich odpowiednie. Dodatkowo dzieci mają bezpośredni dostęp do swoich filmów z pominięciem wyświetlania ich streszczeń.
Filmowe sagi: Filmy należące do jednej sagi są automatycznie grupowane i sortowane po datach wydania. Okładka dedykowana danej sadze filmowej zostanie przypisana do danej grupy filmów, które z kolei dzięki pięknym efektom 3D będą kręcić się wokół centralnej okładki niczym karuzela.
Automatyczne oznaczanie jako „obejrzane”: filmy i seriale po obejrzeniu będą automatycznie oznaczane jako „obejrzane” bądź „w trakcie oglądania”.

Zappiti Next: Bezpośredni dostęp do bieżącego lub kolejnego odcinka lub filmu ze strony domowej Zappiti Video.

Zappiti Soundtrack: Dzięki funkcji Zappiti Soundtrack możesz cieszyć się ze ścieżki dźwiękowej towarzyszącej twoim filmom, serialom TV itp.

Zappiti Widescreen: Ustaw interfejs użytkownika w formacie 2.35:1.

Zappiti Off-line: Zapisz swoją kolekcję na lokalnym dysku by korzystać z niej nawet gdy nie masz połączenia z internetem.
Zappiti Trailers: dzięki tej funkcji możesz oglądać zwiastuny Twoich filmów.

Zappiti Bonus Live: Oglądaj dodatkowe materiały, takie jak wycięte sceny, dodatki, recenzje i słuchaj soundtracków.

Zappiti Sub: dzięki funkcji Zappiti Sub możesz łatwo pobrać napisy do swojego filmu bądź serialu bezpośrednio z Twojego odtwarzacza!
Zappiti Sync: dzięki funkcji Zappiti Sync Twoje kolekcje filmowe będą automatycznie synchronizowane z pozostałymi odtwarzaczami Zappiti (multiroom) oraz wszystkimi komputerami MAC i PC!
Zappiti Explorer: Przeglądarka Zappiti Explorer to najprostszy sposób uruchamiania odtwarzania większości plików multimedialnych takich jak: BD i DVD ISO, BDMV, M2TS, MKV, MP4, MOV, MP3, FLAC, JPG. Zappiti Explorer sprawia, że przeglądanie plików jest bajecznie proste! Przeglądaj swoje pliki, wybierz, który Cię interesuje, kliknij i oglądaj film czy zdjęcia, albo słuchaj muzyki.

Specyfikacja techniczna

Czip: Realtek RTD1295.
CPU: ARM® Cortex® CA53 x4 (Quad Core).
GPU: Mali™-T820 MP3 (3 Core) (ekwiwalent Octa-core Mali 450) – DirectX 11.1, OpenGLES 3.1, OpenGL 1.2, FP, ASTC, Renderscript. 4x Multi-Sampling Anti-Aliasing (MSAA).
● System Operacyjny: 64-bitowy.
DSP: Wideo i audio DSP ze wspomaganiem hardware’owym. Natywne wspomaganie 10-bit YUV. Optymalizacja dla Zappiti UI.
Cache: 1 MB L2.
RAM: 2 GB DDR4.
NAN eMMC: 16 GB (5.0).
Gniazda: złocone gniazda HDMI Audio Video 2.0a (HDCP 2.2, CEC, Deep Color, 12-bit, xvYCC, MHL 3.0), złocone gniazdo HDMI Audio Only 1.4a, 3x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x USB Type-C, złocone gniazdo wideo CVBS (zarówno wyjścia analogowe, jak i cyfrowe są aktywne w tym samym czasie), złocone gniazda wyjściowe RCA (zarówno wyjścia analogowe, jak i cyfrowe są aktywne w tym samym czasie), złocone gniazdo koaksjalne S/PDIF, optyczne gniazdo cyfrowe (Toslink), Ethernet Gigabit 10/100/1000 Gb/s, Wi-Fi 5 GHz z dwoma złoconymi gniazdami antenowymi, wejście IR dla przedłużacza IR, gniazdo zasilające AC, wyłącznik AC On/Off (z przodu), dioda zasilania LED na przednim panelu, kontrolowana przez RC, złocone gniazdo „zero signal output”, złocone gniazdo słuchawkowe 6,35 mm.
High-endowy transformator zasilający (R-Core): Wysokiej jakości zasilacz zapewniający ekstremalnie niskie szumy na wyjściach audio i wideo.
Podwójna kieszeń HDD: Szybka i łatwa wymiana dysków 3,5” SATA o pojemności do 32 TB (2 x 16 TB).
Źródła sygnału: Zewnętrzny dysk HDD (USB), urządzenia USB (USB flash drive, USB card reader, itp.), PC i NAS w sieci lokalnej (SMB, UPnP, HTTP), inne źródła internetowe i źródła lokalne. Zewnętrzne, wielodyskowe dyski USB.
● Łatwy i szybki transfer plików: do 90 MB/s przez SATA, 70 MB/s przez USB 3.0 / 115 MB/s przez Ethernet.
Internet Navigator: Podłącz myszkę komputerową i klawiaturę, aby skorzystać z wyszukiwarki internetowej.
DLNA: Pełna obsługa standardu DLNA (1.5 lub 2.0)/MiniDLNA Server.
SMB Server: Zappiti Share, OpenWRT
FTP Server: OpenWRT.
Kodeki wideo: HEVC, H.265, x265 (do Main10 Level 6.1 High 60p w 4K), MVC, AVC, MPEG-2, MPEG-4, VC-1, H.264/x.264 (do 60p w Full HD i 24p/20 Mbps w 4K), FLV, AVS, XVID, DIVX (od wersji 4), Sorenson Spark L70, VP9 HW (aż do 4K 60p); obsługa ultraszybkich przepływności (aż do 400 Mbit/s w HEVC 4K).
Formaty wideo: UHD ISO, 3D BD ISO, BD ISO, BDMV, MKV, MKV 3D, MK3D, MPEG-TS, MPEG-PS, MPEG, MPE, MPG, TS, TP, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, QT, WebM, DVD-ISO, VIDEO_TS, RMVB, RM, DAT, VOB, 3GP, FLV, DAT, AVCHD 2.0 (AVCHD 3D, AVHD Progressive).
Wszechstronne wyjścia wideo: Wyjście wideo w dowolnej rozdzielczości od SD do 1080p, Ultra HD (3840×2160) i 4K (4096×2160). Aż do 4K 60p. Wyświetlaj swoje filmy w prawdziwej rozdzielczości 24p (23,976 Hz).
Formaty audio: AC3, DTS MPEG, MP3, ALAC, APE, M4A, AIFF, WAV, VSELP, FLAC, AAC, AAC-LC, HEAAC, HE-AAC v2, AMR-NB, OGG (Ogg/Vorbis), RA_COOK, LPCM, PCM, ADPCM, FLA, MQA; bezstratne formaty aż do 32 bitów.
Zappiti Music: Okładki płyt (wewnętrzne i w formacie folder.jpg), odtwarzanie folderów (w tym subfolderów), random (shuffle), powtarzanie playlisty, powtarzanie tytułu, ulubione i wyłączone, tworzenie playlist i zarządzanie nimi. Steruj odtwarzaniem muzyki korzystając z aplikacji Zappiti Music Control na smartfony i tablety (Android/iOS) bez potrzeby włączania TV. Kliknij tutaj, aby otrzymać więcej informacji… Slajdy muzyczne dla koncertów live lub wyświetlanie książeczki lub tyłu okładki (przez Zappiti Explorer).
Wielokanałowe audio kina domowego: Bitstream, konwersja do stereo (DTS, DTS-HD MA, DTS-HD HRA, DTS:X, Dolby Digital, Dolby Digital EX, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos).
Wymuszanie audio SD: Na wyjściu S/PDIF formaty wielokanałowe HD są konwertowane do Dolby Digital, albo DTS (Core), albo do stereo (jeśli nie jest to Core). Uwaga: sygnał audio HD, taki jak Dolby TrueHD lub DTS-HD, wysyłany jest tylko przez gniazda HDMI.
Formaty podpisów: SRT (Subrip/zewnętrzne), SUB (MicroDVD) (zewnętrzne), tekst (MKV), SSA/ASS (sous-station alpha/MKV, zewnętrzne), VobSub (MP4, MKV, SUB/IDX zewnętrzne), SMI (Sami), IDX, PGS (UHD ISO, BD ISO, BDMV, M2TS, MKV), DVBSUB (DVB-T, DVB-S, DVB-C).
Opcje podpisów: Możliwość ściągania podpisów. Podpisy 3D z ustawianiem głębi. Multi-coding. Różne podpisy równocześnie.
Wspomaganie 3D Hardware: OpenGL.
Formaty zdjęć: JPEG (dekodowanie hardware’owe), PNG, BMP i GIF z rozdzielczością do 8192×8192 pikseli (wyświetlane w 1080p). Muzyczne slajdy z dynamicznym efektem przejścia.
Formatowanie pamięci: FAT16/FAT32 (read-write), EXT2/EXT3 (read-write), EXT4 (read), NTFS (read-write), MAC OS / HFS+ journaled (read-write), ExFAT (read-write).
Ethernet: 10/100/1000 Mb/s.
Wi-Fi: 8IEEE 802.11a/b/g/n, 802.11AC, 2.4 GHz / 4.900 GHz ~ 5.845 GHz (5.0 GHz ISM Band). Podwójne pasmo. Podwójna antena (złocone gniazda).
Bluetooth 4.0: BT4.0
Android 6.0: Zainstaluj i ciesz się dodatkowymi aplikacjami poprzez GooglePlay. Uwaga: Niektóre aplikacje na Androida nie działają przy korzystaniu z pilota zdalnego sterowania. W takim przypadku podłącz myszkę komputerową lub AirMouse (nie na wyposażeniu).
Mirroring Audio/Photo/Video: Zduplikuj wyświetlacz swojego smartfona lub tabletu na swoim TV, wyświetlając na nim najnowsze zdjęcia i odtwarzając ulubione utwory.
● Network Playback: Specjalna optymalizacja sieci, gwarantująca lepsze działanie lokalnej sieci, bez względu na to, z jakiego źródła sygnału korzystamy, dzięki protokołowi SMB (w tym pliki HEVC UHD) poprzez Gigabit Ethernet lub Ethernet 10/100.
Uniwersalny pilot RC: Łatwa integracja z instalacjami „smart home” poprzez drivery Control4, RTI, kody Crestron IP, Logitech, Pronto i generalnie kody IP. Osobne kody dla Power ON i Power OFF.

Akcesoria

> Podświetlany pilot IR
> Kabel HDMI 2.0 w siateczkowej koszulce z pozłacanymi wtykami
> Kabel ethernetowy
> Przedłużacz IR
> Kabel SATA
> Zasilacz AC/DC (prąd na wejściu: 100V-240V 50/60 Hz / prąd na wyjściu: 12VDC2000mA)
> Skrócona instrukcja obsługi

Secrets of Home Theater and High Fidelity

Zappiti Pro 4K HDR
„The Pro 4K HDR is probably the best available media player.”

The Zappiti Pro 4K HDR Media Player has gone where home theater PCs and DIY movie servers have failed to go. (…) Thanks to its 32TB storage capacity, you can add the contents of 600 Blu-rays or 300 Ultra HD discs. And through its networking capability, you can add more boxes if your library grows larger than that. Since it also serves up music and photos, it truly can be a one-box solution for delivering media in the home.Zappiti further adds to the Pro 4K’s cred with the careful thought and engineering given to its audio and video output. While many other products stop after they get the software working, Zappiti has included an excellent video processing solution and high-quality audio output. Regardless of your content, or your display’s resolution, images will always be sharp and clear with accurate color and maximum contrast. With the bit-for-bit representation coming from ripped discs, you’ll sacrifice nothing for the convenience of simply browsing and surfing through your movie library. (…) Bravo Zappiti!

Media Player Reviews

Zappiti Pro 4K HDR
„The Pro 4K HDR is probably the best available media player.”

Zappiti Pro 4K HDR is a top performer. Price may be high for many users (in the 700€ range), but this is usually the case when you get special features and a high quality build not usually existing in the (media player) competition. The beautiful aluminum quality chassis with the high quality power supply, the direct output video mode with the resolutions limiter, the great image quality, the three HDMI ports, the extended connectivity options and the excessive software tweaking is not something you can easily find. Even „branded” UHD disc players of equivalent pricing cannot match the local network streaming capabilities of this media player and usually lack most of the capabilities that Zappiti software has to offer (Movie/TV Shows collection, Smartphone/Tablet usability, Menu navigation). (…) As far as build quality (power supply, PCB board and quality components) and design is concerned, the Pro 4K HDR is probably the best available media player.

HTForum.nl

Zappiti Pro 4K HDR – AWARD „Gold Status”.

The Zappiti Pro is in my opinion a real pro player. The player really grabs every file that sends to it (which I have been able to test) is fully prepared for the future with nice scaling but also direct outputs, supports the super important cinema frame rate of 23.976 (believe me that is really vital for perfect movie watching), and also has support for H265 and 4K 50/60. Add to that all the connection options and just extremely good performance and we have a real winner here. The Zappiti is a hit. (…).. and in my opinion definitely deserves the title pro …. then the Zappiti Pro 4K HDR is really more than worth it. HIGHLY recommended.

Gdzie kupić

Znajdź swojego sprzedawcę.

Dimensions
430 x 330 x 85 mm / 17 x 13 x 3.4 inches

Giftbox Dimensions
525 x 380 x 200 mm / 20.7 x 15 x 7.87 inches

Weight
NET weight: 7.5 Kg / 16.5 lbs
NET weight with giftbox: 8.5 Kg / 17.6 lbs

Country of Origin
Design: France
Software development: France
Graphic interface and design: France
Firmware development: China
Parts and mounting: China

Limited Warranty
2 years

Certification
RoHS, CE, FCC

Operating Temperature
Température : 10~30°C

Operating Humidity
Humidité : 30%~70%

Consumption
Overall Power <45W (Without HDD)
Standby Power <0.02W

Rack Mount Ears (Middle Atlantic or Other)
Type: EARS
Brand: ZAPPITI
Model: ZAP011
(not included)

Internal Power Supply
100-240V

TARIC Number
8521900090

EAN Code
3760115010048